Strona główna » Wyzwanie logiczne: Zmierz swoje IQ znajdując trzycyfrowy kod w mniej niż 50 sekund!

Wyzwanie logiczne: Zmierz swoje IQ znajdując trzycyfrowy kod w mniej niż 50 sekund!

Zagadka dnia polega na odnalezieniu trzycyfrowego kodu. Jeśli szukasz stymulującego wyzwania, ta łamigłówka jest dla Ciebie!

Zawartość

Testy logiki i rozumowania są bardzo popularne, a to konkretne zadanie to świetny sposób na trening mózgu. Osoby, które lubią wyzwania, chętnie poszukają kodu i rozwiążą tę zagadkę. Ta zagadka zawiera obrazek z 5 błędnymi kombinacjami, ale mogą one dostarczyć wskazówek. Będziesz musiał użyć swojej logiki i umiejętności obserwacji, aby określić prawidłową kombinację. Tego typu zagadki są bardzo popularne w mediach społecznościowych, więc przygotuj się na wyzwanie i znajdź kod!

Zasady rozwiązywania zadań

.
Aby odnieść sukces w tym wyzwaniu, trzeba obserwować i skupić się. Aby znaleźć prawidłowy trzycyfrowy kod, należy przestrzegać pewnych zasad.

© Biurooknopol

Najpierw spójrz na kolorowe kropki po każdej trzycyfrowej kombinacji.

  • Černá tečka znamená, že číslo není přítomno.
  • Žlutá tečka znamená, že číslo je přítomno, ale není ve správném poli.
  • Zelená tečka znamená, že číslo je ve správném poli.

Vezměte prosím na vědomí, že barevné tečky nejsou řazeny podle pořadí.

Tento úkol je obtížný, jak ukazuje posuvník obtížnosti na obrázku.

Odhalení tajemného kódu

Chystáme se odhalit kód dne, který je zobrazen na obrázku. Čísla, která tvoří kód, jsou barevně zakroužkována. Vyzýváme vás, abyste našli správnou odpověď, a gratulujeme vám, pokud se vám to podaří za méně než 50 sekund.

Jaký je tedy kód? Je to 042!

© Biurooknopol

Doufáme, že se vám tato výzva líbila a jste připraveni na další. Hodně štěstí!

Vyzýváme vás, abyste vyzvali své přátele a rodinu ke sdílení tohoto článku. Pracujemy bardzo ciężko, aby tworzyć zabawne i interesujące gry, i bardzo byśmy się cieszyli, gdybyś pomógł nam je rozpowszechnić. Możesz podzielić się nim na mediach społecznościowych, aby Twoi przyjaciele i rodzina mogli cieszyć się zabawą, którą mamy do zaoferowania.

Podziel się tym artykułem ze swoimi przyjaciółmi i rodziną i rzuć im wyzwanie, aby stali się najlepszymi graczami! Możesz również zaprosić swoich przyjaciół, aby zarejestrować się na naszej stronie i cieszyć się pełnym doświadczeniem w grach, które oferujemy i grać w nasze gry razem i mieć świetny czas!

 

Mathias
Napisane przez, Mathias
Jako pisarz dla tollingercz publikuję testy osobowości, iluzje optyczne i inne zabawne artykuły, na przykład o astrologii. Lubię śledzić najnowsze trendy i dzielić się nimi z innymi.