Strona główna » Test wizualny: znajdź żółwia ukrytego na bagnach w rekordowym czasie

Test wizualny: znajdź żółwia ukrytego na bagnach w rekordowym czasie

Mamy dla Was nowe wyzwanie wizualne, w którym musicie znaleźć żółwia ukrytego na bagnach, czy uda Wam się to zrobić w czasie krótszym niż 15 sekund?

Zawartość

Po raz kolejny proponujemy Wam niesamowite wyzwanie wizualne, które sprawdzi wszystkie Wasze umiejętności i koncentrację.

Z tej okazji mamy ilustrację od brytyjskiej firmy optycznej Lensstore, która stawia przed nami wyzwanie odnalezienia żółwia zagubionego w dziwnym bagnie pełnym liści i ogólnie pojętej roślinności. Czy uda Ci się ukończyć to wyzwanie w czasie poniżej 15 sekund? Przewiń w dół, aby zobaczyć pełny obraz. Prawidłowa odpowiedź będzie na końcu, więc nie ma miejsca na wątpliwości.

Znajdź żółwia na bagnie w 15 sekund

.

To wizualne wyzwanie nie jest tak łatwe, jak się wydaje, ponieważ musisz zwrócić uwagę na kształty, więc damy ci małą podpowiedź, aby pomóc: szukaj kształtu głowy i nóg żółwia z kontrastującymi zielonymi kolorami. Spróbuj jeszcze 10 sekund.

Jeśli się poddasz lub będziesz chciał poznać prawidłową odpowiedź na problem, kontynuuj w dół, a w końcu znajdziesz miejsce, w którym znajduje się niesforny żółw. Prawdopodobnie było to o wiele bliżej niż myślałeś, a nie zdawałeś sobie z tego sprawy!

Rozwiązanie: gdzie jest żółw ukryty na bagnach

.
Żółw został ukryty bardzo blisko prawego dolnego rogu ilustracji i faktycznie widać to, co wygląda jak jego oczy, a także małą nóżkę i głowę.

Czy jest jeszcze miejsce na wątpliwości? Nie martw się.

.

 

Mathias
Napisane przez, Mathias
Jako pisarz dla tollingercz publikuję testy osobowości, iluzje optyczne i inne zabawne artykuły, na przykład o astrologii. Lubię śledzić najnowsze trendy i dzielić się nimi z innymi.