Strona główna » Test wizualny: trzeba być uważnym, inaczej trudno znaleźć 8 ptaków w 45 sekund.

Test wizualny: trzeba być uważnym, inaczej trudno znaleźć 8 ptaków w 45 sekund.

Vyzkoušejte si tento jednoduchý a zábavný test soustředění.

Czy jesteś uzależniony od testów wizualnych? To jest dla ciebie. Dzięki oferowanemu przez nas dziś badaniu wzroku, możesz za pomocą prostej migawki dostroić dokładność i ostrość swojego widzenia. Na co czekasz?

Jak wykonać badanie wzroku?

Aby rozwiązać ten test oczu z obrazem, postępuj dokładnie według instrukcji. Najpierw trzeba przeczytać tytuł, żeby zrozumieć, czego się szuka na zdjęciu. Ten pierwszy odruch powinien już przygotować Twoje oczy do tego, by były w stanie zidentyfikować elementy, nawet jeśli są one ukryte na ilustracji. Pomocne może być powiększenie niektórych części obrazu, aby lepiej zobaczyć szczegóły. Skoncentruj się i rozwiąż zagadkę w ciągu 45 sekund.

Kilka wskazówek i zaleceń

Test wizualny polega na jak najszybszym odnalezieniu 8 ptaków na tym obrazku. Musisz być ostrożny, aby znaleźć wszystkie ptaki w ciągu zaledwie 45 sekund. Musisz szybko i umiejętnie przeczesać każdy zakątek obrazu. Sprawdzenie każdego szczegółu może pomóc Ci uniknąć przeoczenia czegoś ważnego. Dzięki temu znacznie zwiększysz swoje szanse na pomyślne ukończenie zagadki.

Wielu nie zdało tego prostego testu. Czy potrafisz rozpoznać wszystkie 8 ptaków w ciągu 45 sekund?

Odpowiedź

Czy zdjęcie jako całość nie pomaga w identyfikacji ukrytych ptaków? Ale oni tam są. Do tego testu trzeba umieć najpierw rozróżnić kolory, a potem obserwować cechy. Ten obraz zawiera 3 rodzaje kolorów do identyfikacji ptaków. 3 są ukryte w beżu na poziomie chodnika. 2 ptaki są umieszczone na środku fasady, a 3 ptaki wtapiają się w niebo i zieleń.

Czy znalazłeś jakiś błąd?

Jeśli rozwiązałeś zagadkę w 45 sekund, to jesteś bystrym obserwatorem. Jeśli nie, to wyszedłeś z wprawy. Ten rodzaj gry jest najskuteczniejszym sposobem na doskonalenie umiejętności obserwacji i koncentracji. Jeśli podobał Ci się ten test i chcesz ponownie sprawdzić swoje granice, zapraszamy do podjęcia innych wyzwań.

Mathias
Napisane przez, Mathias
Jako pisarz dla tollingercz publikuję testy osobowości, iluzje optyczne i inne zabawne artykuły, na przykład o astrologii. Lubię śledzić najnowsze trendy i dzielić się nimi z innymi.