Strona główna » Test osobowości: poszukaj 2 kotów, które zdradzają Twoją inteligencję IQ.

Test osobowości: poszukaj 2 kotów, które zdradzają Twoją inteligencję IQ.

[subtitle]

Zawartość

Jesteście fanami testów osobowości i wszelkiego rodzaju testów IQ? Wynik tego testu IQ powie Ci, czy jesteś wystarczająco inteligentny. Jest to gra wizualna, która sprawdzi Twoje zdolności obserwacji i dyskryminacji wzrokowej. Czy odważysz się podjąć to wyzwanie?

Test wzrokowy: „Gdzie są dwa koty na obrazku?

Na poniższym zdjęciu są dwa koty. Twoim zadaniem jest znalezienie ich w jak najkrótszym czasie. Jednak nie ma limitu czasu, więc można dokładnie zbadać każdy szczegół obrazu i znaleźć je. Możesz też obliczyć, ile czasu zajmie Ci wykonanie tego testu obserwacyjnego!

Odpowiedź na test

Czy znalazłeś dwa koty dobrze ukryte na zdjęciu? Jeśli tak, to gratuluję! Nie mamy wątpliwości co do twojej inteligencji. Masz orle oko i zapał do szczegółów.

Jeśli nie udało ci się znaleźć dwóch kotów, oto mała wskazówka, która może pomóc. Przyjrzyj się uważnie, co robi każda z postaci na obrazku.

Nie zauważyłeś jeszcze dwóch kotów? Oto jeszcze kilka wskazówek, żebyś ich nie przeoczył. Przyjrzyj się dokładnie częściom ciała trzech postaci, zwłaszcza ich nogom. Czy zauważyliście też, jak matka i córka patrzą na ojca? Czy to ostrzeżenie?

No i czy w końcu znalazłeś te dwa zwierzaki? Rozwiązanie tego testu IQ ujawnia poniższy obrazek.

Wydaje się, że znalezienie właściwych odpowiedzi na ten test IQ zajmuje ci dużo czasu. Aby poprawić swoje umiejętności, zalecamy pracę nad umiejętnością obserwacji, pamięcią wzrokową i dyskryminacją wzrokową. Nie ma nic lepszego niż testy wizualne, aby to zrobić. Nie przegap żadnej z naszych gier wizualnych, które rozwijają Twoje umiejętności sensoryczne i intelektualne z dużą ilością praktyki! I nie krępuj się podzielić swoimi sukcesami i testami IQ z przyjaciółmi i rodziną!

Mathias
Napisane przez, Mathias
Jako pisarz dla tollingercz publikuję testy osobowości, iluzje optyczne i inne zabawne artykuły, na przykład o astrologii. Lubię śledzić najnowsze trendy i dzielić się nimi z innymi.