Strona główna » Test IQ: tylko uważni potrafią wskazać różnice między tymi niedźwiedziami.

Test IQ: tylko uważni potrafią wskazać różnice między tymi niedźwiedziami.

Buďte pečliví a neprodleně vyhledejte náš nový IQ test.

Zawartość

Jeszcze raz namawiamy do skorzystania z naszych testów IQ. Tym razem zapraszamy do znalezienia 5 różnic. Będzie to dla Ciebie świetna okazja, aby pokazać nam zakres swoich zdolności intelektualnych, zręczność wzrokową i dbałość o szczegóły. To zarówno ocena Twoich możliwości, jak i sposób na trening mózgu. Dowiedz się, co musisz zrobić w tym nowym wyzwaniu.

Test IQ: pojęcie

W tej wizualnej konkurencji celem jest porównanie dwóch obrazów i wskazanie elementów, które je odróżniają. To jest ilustracja dla dzieci. Jest to miś stojący obok choinki i zapakowanego prezentu. Zwierzak przechyla się na bok i patrzy z ciekawością na obecnych. W tej uroczej ilustracji są szczegóły, które odróżniają różne wersje.

Patrząc na zdjęcia, wydaje się oczywiste, że znajdziesz te ukryte szczegóły. Trzeba by mieć orle oko, żeby dostrzec je na pierwszy rzut oka. Mimo to, nie jest niemożliwe znalezienie piątki w tym procesie. Wystarczy mieć doskonałe zdolności obserwacyjne i dobrą zręczność wzrokową, by zauważyć, co sprawia, że każda ilustracja jest wyjątkowa. Wskazane jest, aby przed rozpoczęciem poszukiwań skoncentrować się. Możesz się przygotować, siedząc w cichym kącie. Dzięki temu będziesz mógł sięgnąć do swoich wewnętrznych zasobów oraz łatwo i szybko znaleźć rozwiązanie testu IQ.

Odpowiedzi na wyzwanie: gdzie są różnice?

Nawet jeśli miałeś oczy otwarte, nie mogłeś znaleźć różnic, których szukałeś. Nie martw się, powiemy ci, gdzie one są, abyś mógł dowiedzieć się dokładnie, gdzie są twoje braki.

Najpierw przyjrzyj się dokładnie liściom na drzewach: po lewej i prawej stronie. Zauważ różnice we wzorach liści i ich położeniu. To są dwie różnice.

Następnie przyjrzyj się dokładnie niedźwiedziowi. Jeśli porównać oba zdjęcia, jedno z jego uszu jest lekko przesunięte. Następnie spójrz na jego ogon. Brakuje go na jednym ze zdjęć. Z tymi dwoma innymi różnicami mamy cztery różnice.

Na koniec spójrz na pudełko z prezentami obok zwierzaka. Na jednym zdjęciu jest przykryty, a na drugim tylko owinięty.

Czy znalazłeś te wszystkie różnice? Ile czasu ci to zajęło? Im mniej czasu na to poświęcasz, tym ostrzejsze stają się Twoje zdolności intelektualne. Jeśli podobał Ci się ten test IQ, zapraszamy do wypróbowania naszych innych wyzwań.

Mathias
Napisane przez, Mathias
Jako pisarz dla tollingercz publikuję testy osobowości, iluzje optyczne i inne zabawne artykuły, na przykład o astrologii. Lubię śledzić najnowsze trendy i dzielić się nimi z innymi.