Strona główna » Test IQ: sprawdź swoją inteligencję, wybierając najbogatsze Japonki i wygraj w wiedzę

Test IQ: sprawdź swoją inteligencję, wybierając najbogatsze Japonki i wygraj w wiedzę

Testy IQ oceniają nie tylko Twoje zdolności intelektualne, ale także to, czy posiadasz wysoki poziom wiedzy ogólnej.

Jest to niezwykle trudny test IQ, który przeznaczony jest przede wszystkim dla osób posiadających dobrą wiedzę ogólną. Jesteś jednym z nich? Twój poziom inteligencji będzie zależał od tego, ile czasu zajmie Ci wypełnienie tego testu IQ. To zależy od Ciebie!

Jak rozwiązać ten test IQ?

Spójrzcie na zdjęcie dwóch Japonek poniżej. Twoim zadaniem jest dowiedzieć się, który z nich jest bogatszy. Rozwiązanie tej zagadki może zająć Ci tyle czasu, ile potrzebujesz, ponieważ nie ma limitu czasowego.

Ale i tak trzeba się dobrze skoncentrować. Nie rozpraszaj się czynnikami zewnętrznymi, które mogą nastawić Cię na porażkę. Przeczytaj, aby sprawdzić, czy Twoja odpowiedź jest prawidłowa.

Kilka wskazówek, aby dowiedzieć się, kto jest bogatszy

Skup się na tym, co obie kobiety mają na sobie. Dobrym pomysłem jest też obserwowanie tego, co jedzą. Te rzeczy mogą pomóc określić, kto jest bogatszy. Pamiętaj też, że do rozwiązania tej zagadki potrzebna jest dobra wiedza ogólna. Więc udało ci się? Ile czasu zajęło Ci jego rozwiązanie?

Odpowiedź na zagadkę

Kobieta po lewej stronie jest bogatsza od kobiety po prawej. Powodem jest to, że je biały ryż. Należy wiedzieć, że na taki ryż mogą sobie pozwolić tylko arystokraci lub bogacze. Biedni ludzie zazwyczaj jedzą czerwony ryż, który jest tańszy. Czerwony ryż jest jednak bardziej zdrowy i pełnowartościowy niż biały.

Czy udało Ci się znaleźć prawidłową odpowiedź?

Jeśli udało Ci się odpowiedzieć poprawnie w mniej niż minutę, to znaczy, że jesteś bardzo inteligentny. Świadczy to również o tym, że jesteś osobą wykształconą. Tylko ograniczona liczba osób posiada tę cechę. Jeśli rozwiązanie tej zagadki zajęło Ci więcej niż minutę, musisz ćwiczyć jeszcze więcej. Zapraszamy do podejmowania kolejnych wyzwań na naszej stronie. Zacznij od łatwiejszych wyzwań i pracuj w górę.

Mathias
Napisane przez, Mathias
Jako pisarz dla tollingercz publikuję testy osobowości, iluzje optyczne i inne zabawne artykuły, na przykład o astrologii. Lubię śledzić najnowsze trendy i dzielić się nimi z innymi.