Strona główna » Test IQ: spójrz na 3 różnice u kobiet, które słuchają muzyki… Kto może być geniuszem!

Test IQ: spójrz na 3 różnice u kobiet, które słuchają muzyki… Kto może być geniuszem!

Budete mít vizuální schopnosti, abyste našli rozdíly mezi oběma ženami?

W tym kolejnym teście IQ będziesz musiał wykorzystać swoje umiejętności wizualne, aby określić zakres swoich możliwości intelektualnych. To wyzwanie, które wymaga wystarczająco bystrego oka, aby znaleźć trzy różnice między dwoma niemal identycznymi obrazami. Na pierwszy rzut oka sprawa jest prosta. Jeśli uważasz, że jesteś do tego zdolny, poznaj zasady.

Aby zdać ten egzamin, odkryj tę koncepcję!

Na zdjęciu widać dwie identyczne ilustracje. Każda ilustracja przedstawia młodą kobietę siedzącą na podłodze i słuchającą dobrej muzyki. Na pierwszy rzut oka wyglądają dokładnie tak samo.

Jest to jednak dalekie od prawdy. Są jeszcze trzy elementy, które je wyróżniają. Twoim zadaniem będzie znalezienie tego trio różnic w krótkim czasie. Masz tylko 10 sekund na ich znalezienie. To więcej niż wystarczająco dużo czasu, aby znaleźć trzy różnice. A krótki czas sprawia, że wyzwanie jest jeszcze bardziej stymulujące dla Twoich neuronów i mózgu. Aby uczynić go jeszcze bardziej wymagającym, rzucamy Ci wyzwanie, abyś wykonał ten test IQ tylko jednym okiem.

Korzyści z wykonania naszego testu IQ

Chociaż ten test IQ jest trudny, jest to zabawna gra. Może być wykorzystywany jako rozrywka w wolnym czasie. Nie spiesz się z testem. Jeśli zdasz test, to znaczy, że jesteś geniuszem w teście IQ. Tylko wyjątkowe osoby potrafią znaleźć różnice w mniej niż 10 sekund. W przeciwnym razie nie ma co liczyć na wielkie pieniądze. Oznacza to tylko, że potrzebujesz praktyki, aby móc znaleźć różnice w limicie czasu.

Czy znalazłeś różnice? Oto rozwiązanie testowe

Zrób ten test IQ, aby dowiedzieć się szczegółów, które przegapiłeś.

Jeśli przyjrzysz się dokładnie iPodowi, którego trzyma dziewczyna, zauważysz, że jeden jest dłuższy od drugiego. Potem spójrz na jej głowę. Zwróć uwagę na odbicie w jej włosach. Na jednym zdjęciu znak jest większy. To spójrz na jej bułkę. Jeden jest znacznie bardziej masywny od drugiego.

Jakiej różnicy nie znalazłbyś w czasie? Koniecznie podziel się tym testem IQ z innymi. To bardzo dające do myślenia wyzwanie, które mamy nadzieję, że przypadło Wam do gustu. Jeśli chcesz sprawdzić swoje możliwości intelektualne, mamy dla Ciebie inne podobne testy. Także, jeśli uważasz, że musisz poćwiczyć, aby być wystarczająco przygotowanym i przyzwyczajonym do zdawania naszych przyszłych testów.

Mathias
Napisane przez, Mathias
Jako pisarz dla tollingercz publikuję testy osobowości, iluzje optyczne i inne zabawne artykuły, na przykład o astrologii. Lubię śledzić najnowsze trendy i dzielić się nimi z innymi.