Strona główna » Test IQ: przyjrzyj się uważnie temu obrazkowi i znajdź 3 różnice.

Test IQ: przyjrzyj się uważnie temu obrazkowi i znajdź 3 różnice.

Test obserwacyjny pozwoli Ci lepiej poznać Twoje zdolności poznawcze i koncentrację.

Zawartość

Testy osobowości są o tyle ciekawe, że pozwalają określić cechy osobowości, które pozwalają nam lepiej reagować na pewne sytuacje, np. zagrożenie. Do osiągnięcia celu ważna jest jednak sprawność wzrokowa i umysłowa. Musisz popracować nad umiejętnościami obserwacji, mocno się skoncentrować i nie rozpraszać się podczas rozwiązywania tego zadania obrazkowego, które pozwala wyróżnić 3 różnice pomiędzy tymi dwoma zdjęciami dzieci bawiących się piłkami.

© Biurooknopol

3 różnice do znalezienia

.
Zdjęcie przedstawia matkę i dwójkę jej dzieci bawiących się na plaży. Po 15 sekundach musisz znaleźć 3 różnice. Pierwsza różnica to kolor piłki, którą rzuca matka. Drugą różnicą jest kołnierz chłopca, który sprawia, że nie widać jego szyi. Wreszcie trzecia różnica jest na ręce matki. Aby znaleźć trzy różnice, należy obserwować szczegóły każdego zdjęcia.

© Biurooknopol

Jest to zabawa umysłowa, która pozwala na ćwiczenie mózgu i sprawdzenie swoich możliwości przy dobrej koncentracji. W zależności od uważnego obserwatora, znajdą się tacy, którzy znajdą poprawne odpowiedzi szybko, w mniej niż 15 sekund. Niektórzy nie zobaczą wszystkich poprawnych odpowiedzi, a innym ich zidentyfikowanie zajmie nieco więcej czasu.

Dobry obserwator

.
Jeśli szybko znalazłeś trzy różnice, to znaczy, że masz zwinny umysł i jesteś w stanie dostrzec różnice bez względu na to, jak są małe. Jesteś typem osoby, która poważnie traktuje rozwój osobisty. Ciągle szukasz sposobów na udoskonalenie siebie i rzeczy, które pozwolą Ci osiągnąć Twoje cele. Jeśli natomiast nie znalazłeś tych trzech różnic, koniecznie popracuj nad nimi i skup się na koncentracji.

Jakie są korzyści?

.
Test obserwacyjny pozwala ocenić nie tylko umiejętności obserwacyjne, ale także inteligencję. W rzeczywistości test wizualny ocenia twój poziom i jak dobrze potrafisz znaleźć odpowiedź. Od innych testów różni się tym, że ten test jest zarówno zabawą, jak i rozrywką. Ważne jest, aby od czasu do czasu użyć mózgu, aby uzyskać odpowiednie odruchy. 15 sekund na znalezienie 3 różnic daje 5 sekund na każdą różnicę. Im szybciej mózg zostanie wyszkolony do reagowania, tym szybciej znajdzie różnice, nawet jeśli są one niewielkie. W miarę zdobywania kolejnych poziomów i wykonywania trudniejszych zadań obserwacyjnych, nie będziesz miał problemu ze znalezieniem wielu różnic w rekordowym czasie.

 

Mathias
Napisane przez, Mathias
Jako pisarz dla tollingercz publikuję testy osobowości, iluzje optyczne i inne zabawne artykuły, na przykład o astrologii. Lubię śledzić najnowsze trendy i dzielić się nimi z innymi.