Strona główna » Test IQ: przyjrzyj się uważnie i znajdź cukierka z zieloną kopertą w tej konkurencji wizualnej.

Test IQ: przyjrzyj się uważnie i znajdź cukierka z zieloną kopertą w tej konkurencji wizualnej.

Při této příležitosti překonává tuto vizuální výzvu vánoční kresbou, která skrývá cukroví se zeleným obalem.

Zawartość

Wyzwania wizualne sprawdzają Twoją sprawność umysłową, niektóre polegają na znalezieniu serii różnic pomiędzy dwoma obrazkami, jak np. ostatnia zagadka, a inne wymagają pełnej koncentracji, aby znaleźć obiekty ukryte w zasięgu wzroku.

Wyzwanie wizualne

W tym nowym wyzwaniu wizualnym musisz znaleźć mały cukierek z zielonym opakowaniem w mniej niż 30 sekund. Aby to zrobić, trzeba zsynchronizować oczy i umysł i pilnować świątecznego obrazu. Jesteście gotowi? Już niedługo się o tym przekonamy.

Aby rozwiązać ten typ zagadki, musisz kilkakrotnie przejść przez kompozycję obrazu, aby przeanalizować go dogłębnie i znaleźć drobne szczegóły, które są ukryte na pierwszy rzut oka.

Z drugiej strony, to hobby jest odpowiednie dla wszystkich grup wiekowych, więc możesz podzielić się nim z przyjaciółmi i rodziną, aby jak najlepiej wykorzystać wolny czas i dowiedzieć się, czy jesteś wykwalifikowanym obserwatorem, rozwiązując małe zagadki logiczne.

Rozwiązuj wyzwania wizualne

Czy znalazłeś cukierki z zielonym opakowaniem? Odpowiedź: Obiekt znajduje się w prawym dolnym rogu oznaczonym kółkiem. Jeśli dotarłeś do tego miejsca i sprawdziłeś swój wynik, to gratulujemy!

Mathias
Napisane przez, Mathias
Jako pisarz dla tollingercz publikuję testy osobowości, iluzje optyczne i inne zabawne artykuły, na przykład o astrologii. Lubię śledzić najnowsze trendy i dzielić się nimi z innymi.