Strona główna » Test IQ: oszuści zgadują, kto nie jest strażakiem! Wykaż się analitycznym geniuszem i dalekowzrocznością!

Test IQ: oszuści zgadują, kto nie jest strażakiem! Wykaż się analitycznym geniuszem i dalekowzrocznością!

Udowodnij, że masz dobry osąd z tym testem IQ!

Czy twoje oczy i dedukcja nigdy cię nie zwiodły? Mamy dla Was nowe wyzwanie wizualne, które sprawdzi Wasze zmysły i logikę. To wizualna zagadka, którą w krótkim czasie mogą rozwiązać tylko osoby o czystych oczach i analitycznym umyśle. Czy uważasz, że możesz to zrobić? Dokažte to!

Zjistěte, kdo je podvodník mezi těmito dvěma hasiči!

Tato vizuální hádanka vám umožní zjistit, zda jste dobrý pozorovatel, zda máte jasnovidecké schopnosti a především zda máte logiku a dedukci génia! Jde o pozorování detailů a jejich interpretaci. Tyto vizuální a intelektuální dovednosti jsou nezbytné!

Jste připraveni na tuto vizuální výzvu? Pozorně si prohlédněte následující obrázek. Zobrazuje dvojici hasičů, kteří plní svůj vůz.

.

Na pierwszy rzut oka w tym zdjęciu nie ma nic złego. Ale jeden z dwóch strażaków jest w rzeczywistości oszustem! Nie spiesz się, aby nie przeoczyć żadnego szczegółu na zdjęciu, nie ma limitu czasu. Jednak znalezienie odpowiedzi może zająć ci tyle samo czasu, ile zajęło ci jej znalezienie.

Test IQ: odpowiedzi

Jeśli dotarłeś tutaj, to znaczy, że odgadłeś, kto jest oszustem lub nie. Następnie ujawnimy rozwiązanie tej wizualnej zagadki poniżej, abyś mógł sprawdzić swoje dedukcje.

Rozwiązanie:

Na tym zdjęciu kobieta strażak trzyma zapałkę, podczas gdy mężczyzna strażak napełnia zbiornik wozu strażackiego paliwem. Wiele osób dało się nabrać podczas zmagań. Naprawdę nie powinno się rozpalać ognia na stacji benzynowej. Jednak powinieneś zauważyć, że sam zbiornik jest oznaczony jako „WODA”. Jest na nim napisane „WODA”. Mężczyzna napełnia zbiornik na wodę do ciężarówki z paliwem. Strażak 1 jest więc oszustem!

.

Jeśli odpowiedziałeś poprawnie, to znaczy, że jesteś dobrym obserwatorem i masz genialne zdolności dedukcyjne! Gratulacje!

 

Mathias
Napisane przez, Mathias
Jako pisarz dla tollingercz publikuję testy osobowości, iluzje optyczne i inne zabawne artykuły, na przykład o astrologii. Lubię śledzić najnowsze trendy i dzielić się nimi z innymi.