Strona główna » Test IQ: który motyl jest inny niż pozostałe?

Test IQ: który motyl jest inny niż pozostałe?

Zde je další intelektuální výzva, která prověří vaše pozorovací a vizuální schopnosti.

Zawartość

Powitaj nowy rok z dobrym humorem dzięki temu nowemu testowi IQ. W Hardmade mamy ich więcej w zapasie, ale ten jest szczególnie wymagający. Ten test sprawdzi Twoją sprawność umysłową i wzrokową. Będziesz potrzebował dobrych umiejętności obserwacyjnych i orlego wzroku, aby przejść to nowe wyzwanie. Celem jest odnalezienie tajemniczego motyla.

Test IQ z motylami, zasady gry

To nie jest gra, ale test IQ. Jest to zabawa, ale i wyzwanie. To wizualne wyzwanie nie tylko pomoże Ci przejść czas, ale także zmierzy Twoje zdolności wzrokowe i poznawcze. Trzeba mieć naprawdę dobre oko i doskonałą uwagę na szczegóły, aby znaleźć odpowiedź na ten test IQ. Jedną z rzeczy, które musisz zrobić, to znaleźć motyla o unikalnych liniach i cechach.

Na zdjęciu znajdują się dwa naprzemienne rodzaje czarnych motyli. Wszystkie wyglądają tak samo, poza jednym, który nie ma sobie równych. Na pierwszy rzut oka wydaje się to proste, ale jest dalekie od oczywistości. Co więcej, masz maksymalnie 30 sekund na znalezienie tego unikalnego wzoru.

Nasza rada, jak znaleźć latające owady

Jeśli po 30 sekundach nie możesz znaleźć motyla, daj sobie drugą szansę. Ale pozwólcie, że podpowiemy wam, jak was zmotywować. Przyglądając się każdej czarnej plamie motyla, zwróć uwagę na skrzydła. W tym właśnie tkwi różnica. Zanim będziesz kontynuować poszukiwania, poświęć czas na skupienie i kondycję. Musisz starać się skupić wzrok, bo wtedy nie będziesz miał 15 sekund na znalezienie poszukiwanego owada.

Jeśli nie mógłbyś przejść całej drogi i znaleźć różnicy, to nie jest to problem. Oznacza to po prostu, że musisz trenować swój mózg. Nie każdy ma zdolność wzrokową do odróżniania dobra od zła. Jeśli chcesz być jednym z tych, którzy potrafią rozwiązać tego typu test IQ, zapraszamy na trening. Spróbuj innych wyzwań intelektualnych, które pomogą Ci poprawić umiejętność obserwacji i wzrok. Przekonasz się, że ukończenie tego rodzaju wyzwania jest bardzo łatwe.

Jeśli ten test IQ pobudził Cię do działania, rozważ podzielenie się swoją satysfakcją z rodziną i przyjaciółmi. Mogą sprawdzić siebie i swoje możliwości intelektualne.

Mathias
Napisane przez, Mathias
Jako pisarz dla tollingercz publikuję testy osobowości, iluzje optyczne i inne zabawne artykuły, na przykład o astrologii. Lubię śledzić najnowsze trendy i dzielić się nimi z innymi.