Strona główna » Test IQ: jeśli jesteś naprawdę błyskotliwy i uważny, spróbuj znaleźć ukrytego nietoperza w ciągu 20 sekund!

Test IQ: jeśli jesteś naprawdę błyskotliwy i uważny, spróbuj znaleźć ukrytego nietoperza w ciągu 20 sekund!

Obudź w sobie geniusza i udowodnij, że jesteś skrupulatny z tym testem IQ!

Zawartość

Jesteś fanem gier wizualnych lub po prostu chcesz sprawdzić swój wzrok i inteligencję w zabawnym wyzwaniu wizualnym? Tak czy inaczej, dzisiejszy test jest dla Ciebie! Będziesz musiał zauważyć dobrze zamaskowane zwierzę, aby udowodnić, że jesteś dobrym obserwatorem i uważnym człowiekiem. Jeśli naprawdę nim jesteś, nie będziesz miał problemu z zaliczeniem tego testu. Przeczytaj instrukcję i spróbuj rozwiązać tę wizualną zagadkę!

Czy uda Ci się znaleźć nietoperza ukrytego na drzewie?

Jak się robi ten test IQ? Musisz zwrócić uwagę na obraz, aby nie przegapić żadnych szczegółów. Dlatego trzeba używać orlego wzroku, bo zadania nie będzie!

Na poniższym obrazku widać zdjęcie drzewa. Gdzieś w jego gałęziach znajduje się nietoperz. Twoim zadaniem będzie odnalezienie tego zwierzęcia.

Masz tylko 20 sekund. Uzbrój się więc w skupienie, cierpliwość i bystre oko na najbliższe sekundy!

Test IQ.

To wszystko, 20 sekund minęło. Nadszedł czas, aby sprawdzić swoją odpowiedź i udowodnić, że jesteś naprawdę troskliwą i inteligentną osobą. Oto prawidłowa odpowiedź na dzisiejsze wyzwanie

wizualne:

Rozwiązanie

Dobrzy obserwatorzy mogli zauważyć nietoperza po prawej stronie zdjęcia siedzącego do góry nogami na jednej z gałęzi drzewa. Czy wiesz, że taki sposób spania to strategia unikania drapieżników? Jest on zakreślony na poniższym zdjęciu, abyś mógł go wyraźnie zobaczyć.

Jeśli znajdziesz nietoperza przed upływem 20 sekund, właśnie wykazałeś się geniuszem. Jesteś inteligentną i troskliwą osobą, która ma również wyjątkową szybkość myślenia!

Jeśli natomiast oblałeś ten test wizualny, to niestety oznacza, że nie byłeś wystarczająco dokładny. Nie martw się, przy regularnej praktyce możesz się nim stać. Na szczęście możesz ćwiczyć swoje umiejętności w zabawny sposób dzięki naszym różnym wyzwaniom wizualnym. Nie zwlekaj więc, znajdź na naszej stronie testy IQ i testy percepcyjne i podziel się nimi ze swoimi znajomymi i rodziną!

Mathias
Napisane przez, Mathias
Jako pisarz dla tollingercz publikuję testy osobowości, iluzje optyczne i inne zabawne artykuły, na przykład o astrologii. Lubię śledzić najnowsze trendy i dzielić się nimi z innymi.