Strona główna » Test IQ: jaki jest jedyny błąd w tej scenie? Masz tylko 7 sekund, żeby się dowiedzieć

Test IQ: jaki jest jedyny błąd w tej scenie? Masz tylko 7 sekund, żeby się dowiedzieć

[subtitle]

Zawartość

Przełącz się w tryb ostrego wzroku i udowodnij, że naprawdę potrafisz rozwiązać nawet najbardziej złożone wyzwania wizualne. Myślisz, że widziałeś już wszystko, nie daj się ponieść i odkryj nowe wyzwanie, które sprawiło, że tysiące internautów „zaniemówiło”.

Odkąd ten rodzaj aktywności stał się popularny w mediach społecznościowych, wiele osób próbowało swoich sił, próbując znaleźć rozwiązanie każdego problemu, ale prawie 98% z nich zostało pokonanych przez ten poniżej.

Widzisz błąd?

Na poniższym zdjęciu widzicie kawałek, który wygląda całkiem normalnie, ale prawda jest taka, że jest tam pewien szczegół, który nie pasuje do wszystkiego innego. Czy potrafisz go znaleźć w mniej niż 7 sekund?

Skoncentruj się i znajdź lukę, zanim skończy się czas, bądź naprawdę zwinny i uświadom sobie, że w przestrzeni znajduje się mała wskazówka, która da ci właściwą odpowiedź. Nie poddawaj się i bądź częścią wybranej grupy, której się to udaje.

To była anomalia!

Czy zauważyłeś coś wystającego przez okno, czego nie powinno tam być? Możesz zakończyć konkurs, jeśli natkniesz się na księżyc, choć tak naprawdę powinno to być słońce, bo to ono emituje światło.

Mathias
Napisane przez, Mathias
Jako pisarz dla tollingercz publikuję testy osobowości, iluzje optyczne i inne zabawne artykuły, na przykład o astrologii. Lubię śledzić najnowsze trendy i dzielić się nimi z innymi.