Strona główna » Test IQ: jak myślisz, którzy mężczyźni odrzucają kobiety za pomocą mowy ciała?

Test IQ: jak myślisz, którzy mężczyźni odrzucają kobiety za pomocą mowy ciała?

Zdolności intelektualne są często kojarzone z tym, jak postrzegamy wszystko wokół nas. Są one również bezpośrednio związane ze sposobem, w jaki analizujemy sytuacje. Dlatego przygotowaliśmy dla Ciebie ten test IQ. Czy potrafisz odgadnąć właściwą odpowiedź?

Jak rozwiązać ten test IQ?

Spójrz na zdjęcie trzech mężczyzn, z których każdy ma inną postawę. Twoim zadaniem jest dowiedzieć się, który z nich odrzuca kobiety za pomocą mowy ciała. Nie trzeba się spieszyć, gdyż nie ma ograniczeń czasowych. Dlatego myśl głęboko i skoncentruj się. Pamiętaj, że masz prawo do tylko jednej próby. Aby wykonać ten test IQ, umieść się w cichym i wygodnym miejscu.

Człowiek z rękami na pasie (numer 1)

Taka postawa nie jest przypadkowa. Wysyła podświadomy sygnał do kobiet. Innymi słowy, oznacza to, że kobiety mogą mieć wszystko. Jest to rodzaj zaproszenia.

Człowiek w garniturze (nr 2)

Trzymanie krawata wyraźnie wskazuje, że mężczyzna jest pewny siebie. Chce, aby kobiety postrzegały go jako atrakcyjnego i charyzmatycznego. To jednoznacznie oznacza, że wpuszcza kobiety do swojego życia.

The Man With Crossed Legs (#3)

Jest to postawa bezinteresowna, ponieważ jego nogi są skrzyżowane, a ciało pochylone. To pokazuje, że nie chce w swoim życiu kobiety ani żadnej innej osoby. Taka postawa jest rozwiązaniem tej zagadki.

Prawidłowa odpowiedź: człowiek nr 3. Widać, że to on jest tym, który nie przyjmuje do swojego życia żadnej osoby.

Czy znalazłeś właściwą odpowiedź?

Fakt, że odpowiedziałeś na to pytanie poprawnie świadczy o tym, że jesteś bardzo inteligentną osobą. Masz ponadprzeciętne IQ. Jeśli jednak nie udało Ci się tego zrobić, powinieneś poćwiczyć inne zadania. Na naszej stronie jest ich kilka i można zacząć od tych najłatwiejszych.

Mathias
Napisane przez, Mathias
Jako pisarz dla tollingercz publikuję testy osobowości, iluzje optyczne i inne zabawne artykuły, na przykład o astrologii. Lubię śledzić najnowsze trendy i dzielić się nimi z innymi.