Strona główna » Test IQ: czy potrafisz dostrzec 3 różnice między obrazkami? Tylko inteligentni ludzie potrafią je odróżnić!

Test IQ: czy potrafisz dostrzec 3 różnice między obrazkami? Tylko inteligentni ludzie potrafią je odróżnić!

Dokažte, že jste chytří: najděte rychle 3 rozdíly!

Rzucamy Ci wyzwanie, abyś rozwiązał tę wizualną zagadkę i pokazał, jaki jesteś inteligentny! Jest to test IQ, który sprawdzi Twoją koncentrację, uwagę wzrokową i wzrok. Dobrze radzą sobie tylko ludzie z wysokim poziomem IQ. A co z tobą? Podejmij wyzwanie!

Test wzrokowy: „Znajdź 3 różnice między dwoma obrazkami przedstawiającymi małego chłopca”.

Dziś rzucamy Wam wyzwanie, byście poszukali błędów między tymi dwoma zdjęciami małego chłopca. Czy uda ci się znaleźć je wszystkie?

Na poniższym rysunku identyczne zdjęcia chłopca różnią się o 3 punkty. Trudno je znaleźć, chyba że ma się dobry zmysł obserwacji i zwraca uwagę na wszystkie szczegóły na zdjęciach. Będziesz musiał również wykorzystać swoją pamięć wzrokową, aby odróżnić błędy i nie tracić czasu. Jeśli zdasz ten test wizualny, udowodnisz, że jesteś osobą inteligentną.

Test IQ: odpowiedzi na wyzwania wizualne

Jeśli tu dotarłeś, to znaczy, że znalazłeś trzy różnice, albo zrezygnowałeś. W takim razie nie każemy Ci dłużej czekać i ujawnimy rozwiązanie tutaj, abyś mógł sprawdzić, czy odpowiedziałeś poprawnie, albo zobaczyć, co powinieneś był zauważyć!

Rozwiązanie:

Na zdjęciu widać chłopca ubranego w koszulkę i spodenki. Jeśli przyjrzysz się dokładnie, zobaczysz, że pierwszy błąd znajduje się na prawej brwi. Druga jest na brodzie, a ostatnia różnica jest na kolanie.

Czy udzieliłeś poprawnych trzech odpowiedzi? Jeśli tak, to gratuluję. Twoja inteligencja nie jest wyimaginowana i rozwinęłaś zmysł obserwacji i koncentracji. Niestety, jeśli nie zdałeś egzaminu, nie zniechęcaj się. Oznacza to tylko tyle, że musisz poprawić swoje umiejętności. Nie ma na to lepszego sposobu niż gry wizualne. W ten sposób można zwiększyć swoją inteligencję i jednocześnie dobrze się bawić! Odwiedź naszą stronę i odkryj testy IQ, które pomogą Ci pokonać ograniczenia Twojego mózgu!

Mathias
Napisane przez, Mathias
Jako pisarz dla tollingercz publikuję testy osobowości, iluzje optyczne i inne zabawne artykuły, na przykład o astrologii. Lubię śledzić najnowsze trendy i dzielić się nimi z innymi.