Strona główna » Skorpion Horoskop tygodniowy na 26 grudnia 2022 – 1 stycznia 2023: Skorpiony odnajdują silną więź z partnerem, Koziorożce trapią braki w finansach.

Skorpion Horoskop tygodniowy na 26 grudnia 2022 – 1 stycznia 2023: Skorpiony odnajdują silną więź z partnerem, Koziorożce trapią braki w finansach.

Přečtěte si horoskop na období od 26. prosince 2022 do 1. ledna 2023 a zjistěte, jak strávíte poslední týden tohoto roku.

Do końca roku pozostało już tylko kilka dni, a rok 2022 zbliża się wielkimi krokami. Aby zakończyć go na najlepszej nucie, weź się za głowę i sprawdź, co przewidują gwiazdy. To pomoże Ci przygotować się do Sylwestra i pierwszego dnia Nowego Roku. Aby dowiedzieć się, co Cię czeka, przeczytaj horoskop tygodniowy na okres od 26 grudnia 2022 do 1 stycznia 2023.

Baran

Miłość i życie prywatne: W tym tygodniu możesz doświadczyć nieprzyjemnego spotkania. Aby zmierzyć się z tym odcinkiem, trzeba uzbroić się w odwagę. Przy odrobinie wytrwałości, twoja odwaga się opłaci i będziesz silniejsza niż kiedykolwiek.
Praca i finanse: Odważ się stanąć w obronie swoich praw i sprawić, by Twój głos był słyszalny. Teraz jest czas na walkę o sprawiedliwość.
Witam: Nie pozwól, aby twoje lęki wzięły górę nad tobą. Naucz się ufać sobie i patrzeć na jasną stronę. Masz energię do walki.

Taurus

Miłość i życie osobiste: Będziesz w sennym nastroju. Nie zapomnij jednak zejść z chmur i żyć swoim życiem w rzeczywistości. Może być znacznie lepiej niż myślałeś.
Praca i finanseOpis : Musisz zadbać o to, aby z zaangażowaniem wykonywać różne zadania zawodowe. Twój umysł jest często gdzie indziej w tych dniach. To odbija się na Twojej produktywności i wynikach. Jeśli nie chcesz mieć kłopotów, czas się obudzić.
Zdrowie: Wszystko jest w porządku. Jeśli jednak czujesz się zmęczony i rozproszony, zrób sobie przerwę.

Gemini

Miłość i życie osobiste: W tym tygodniu musisz uważać na swoje emocje. Będziesz w nastroju rosyjsko-góralskim i to Cię zaboli bardziej niż cokolwiek innego.
Praca i finanseOpis : Jeśli chcesz lepiej zarządzać swoimi sprawami osobistymi i zawodowymi, myśl głową, a nie emocjami. W razie potrzeby zwróć się do mądrej osoby po radę, jak złagodzić swoje wzloty i upadki.
Zdrowie: Spróbuj poradzić sobie ze stresem, starając się zidentyfikować jego źródło. To pozwoli Ci na podchodzić do codziennych spraw z większą spontanicznością i łatwością.

Rak

Miłość i życie prywatne: W tym tygodniu będziesz życzliwy i wyrozumiały dla swoich bliskich. To pozwoli Ci wyłożyć karty na stół i rozwiązać różne nierozstrzygnięte kwestie.
Praca i finanse: Będziesz pozytywnie nastawiony. Z jakimkolwiek zadaniem będziesz musiał się zmierzyć, podejmiesz je z radosnym sercem.
ZdrowieGwiazdy są po twojej stronie.

Leo

Miłość i życie osobiste: Ostatni tydzień tego roku upłynie pod znakiem nostalgii. Z lekkim żalem patrzysz na minione wydarzenia. Nie bądź smutny. Carpe diem! Żyj każdym dniem tak, jakby był twoim ostatnim.
Praca i finanse: Poświęć czas na przygotowanie swoich celów życiowych i zawodowych na nadchodzący rok.
Zdrowie: Powitaj nowy rok z pozytywnym nastawieniem.

Virgo

Miłość i życie prywatne: Prędzej czy później ukryta prawda wyjdzie na jaw. W tym tygodniu możecie spodziewać się m.in. Już nie będziesz musiał się stresować. Poczujesz, że ciężar został zdjęty z klatki piersiowej i poczujesz się lżejszy w swoich „nogach”. Jeśli sytuacja tego wymaga, bądź w tym tygodniu wsparciem dla potrzebujących.
Praca i finanse: Na koniec roku będziemy mieli w pracy duże sukcesy.
Witam: Wszystko jest w porządku. Ostatni tydzień grudnia sprawi, że poczujesz się lżejsza i spokojniejsza.

Libra

Miłość i życie osobiste: Czas uświadomić sobie, że nie da się wszystkiego zaplanować i kontrolować.
Praca i finanseOpis : Zachowaj pozytywne nastawienie i nie pozwól, by negatywne myśli cię rozpraszały. Jeśli przyjmiesz taki sposób myślenia, nic nie stanie Ci na drodze i nie będziesz musiał zmagać się z żadnymi niepowodzeniami.
Zdrowie: Jesteście pełni energii. Nie zapominaj o tym, by wykorzystać go w pełni.

Skorpion

Miłość i życie osobiste: Masz niesamowite szczęście, że masz wspaniałego partnera. Nigdy nie znajdziesz bardziej szczerego, prawdziwego i solidnego związku. Czas to sobie uświadomić i poświęcić temu całą swoją energię. Zbyt długo odkładałeś swoje życie osobiste na dalszy plan.
Praca i finanse: Praca – wszystko pójdzie zgodnie z planem. Wykorzystaj okazję, by zainwestować w inne aspekty swojego życia.
ZdrowieGwiazdy są po twojej stronie. Będziesz miał dobrą kondycję i zdrowie. Jeśli pogoda dopisuje, skorzystaj z okazji, by poćwiczyć na siłowni lub w domu.

Sagittarius

Miłość i życie prywatne: Twoje związki będą w dobrej kondycji. Możesz być pewien, że zakończysz rok na dobrej nucie w gronie rodziny i przyjaciół.
Praca i finanse: Nie bój się pływać po niespokojnych wodach w pracy, jeśli oznacza to, że możesz rozwiązać spór ze współpracownikiem. Dotychczas powstrzymywałeś się, by zachować harmonię w pracy i nie komplikować sytuacji. Jednak takie podejście tylko pogarsza sytuację. Jeśli pomoże Ci to uspokoić sytuację, to trzeba walczyć ogniem z ogniem.
Zdrowie: W tym roku będziesz niecierpliwy. Naucz się moderować bez wchodzenia w stan wycofania.

Koziorożec

Miłość i życie osobiste: Bądź bardziej pozytywny w ostatnim tygodniu. Nawet jeśli możesz czuć się trochę w dół, spójrz na duży obraz. Możesz być zaskoczony tym, do czego może doprowadzić.
Praca i finanse: Naucz się być wdzięcznym za to, co masz, zamiast zazdrościć sytuacji finansowej innym. Skupiasz się na tym, czego nie masz i nie dopuszczasz do tego, by nowe możliwości pojawiły się na Twojej drodze.
Zdrowie: Nie bądź zrzędliwy. Jesteś sprawny i zdrowy, o co więcej mógłbyś prosić?

Aquarius

Miłość i życie prywatne: Ten tydzień zapowiada się ciekawie. Przeżyjesz okres świąteczny z radością i pogodą ducha. Wykorzystaj to jak najlepiej.
Praca i finanse: Nadchodzi duża zmiana w Twoich sprawach zawodowych. Dzięki temu będziesz mógł poprosić o niespodziewaną pomoc finansową. Będzie to dobra okazja do ponownej oceny ilości pracy, jaką wykonywałeś w świetle otrzymywanego wynagrodzenia.
Witam: Przez cały tydzień będziesz w żelaznym zdrowiu i w bardzo dobrym nastroju.

Pisces

Miłość i życie osobiste: Spróbuj robić rzeczy inaczej. Nadszedł czas na nowe podejście. Możesz być zaskoczony, do czego to może doprowadzić. To idealny czas na magię i zabawę.
Praca i finanse: Odważ się na śmiałość w swoich projektach zawodowych. Bez niej nic się nie zmieni. Utkniesz w rutynie na długi czas.
Witam: Pod względem zdrowotnym nie masz na co narzekać. Jesteście pełni energii. Wykorzystaj tę energię, aby iść do przodu.

Mathias
Napisane przez, Mathias
Jako pisarz dla tollingercz publikuję testy osobowości, iluzje optyczne i inne zabawne artykuły, na przykład o astrologii. Lubię śledzić najnowsze trendy i dzielić się nimi z innymi.