Strona główna » Który czajniczek pomieści najwięcej herbaty? Tylko najsprytniejsi mogli wykonać zadanie wizualne w ciągu 4 sekund.

Który czajniczek pomieści najwięcej herbaty? Tylko najsprytniejsi mogli wykonać zadanie wizualne w ciągu 4 sekund.

Překonejte tento úžasný vizuální test v rekordním čase a staňte se crackerem Dokážete ho vyřešit v rekordním čase?

Sprawdź swoje umiejętności w tym oszałamiającym wyzwaniu wizualnym, uważanym za jedno z najtrudniejszych wyzwań w internecie. 98% użytkowników nie udaje się go ukończyć w wyznaczonym czasie.

Tym razem musisz wskazać czajniczek z największą ilością herbaty w ciągu 4 sekund. Trzeba więc być bardzo skoncentrowanym, jeśli chce się osiągnąć cel. Możesz to zrobić?

Jeśli jesteś gotowy na to wizualne wyzwanie, nie czekaj dłużej. Oto ilustracja, którą będziesz musiał rozwiązać w rekordowym czasie.

Sprawdź, który czajniczek może pomieścić najwięcej herbaty.

Jeśli dotarłeś tak daleko, to znaczy, że nie udało Ci się znaleźć poprawnego rozwiązania dla tego wyzwania wizualnego dla EXPERTÓW, ale nie zniechęcaj się, podamy poprawne rozwiązanie.

RozwiązaniePierwszy czajniczek mieści najwięcej herbaty, ponieważ jego dzióbek znajduje się na górze, a nie na dole, jak w drugim czajniczku, który ma tendencję do rozlewania się.

Mathias
Napisane przez, Mathias
Jako pisarz dla tollingercz publikuję testy osobowości, iluzje optyczne i inne zabawne artykuły, na przykład o astrologii. Lubię śledzić najnowsze trendy i dzielić się nimi z innymi.