Strona główna » Horoskop dzienny na poniedziałek, 26 grudnia 2022: Panny uciekają przed prawdą, Koziorożcom pomoże nowy kolega.

Horoskop dzienny na poniedziałek, 26 grudnia 2022: Panny uciekają przed prawdą, Koziorożcom pomoże nowy kolega.

Přečtěte si horoskop na pondělí 26. prosince 2022 a zjistěte, co pro vás hvězdy připravily.

Wchodzimy w ostatni tydzień grudnia i ostatni tydzień roku. Aby dowiedzieć się, jak zakończy się ten rok, przeczytaj, co mówią gwiazdy. Przeczytaj swój horoskop na poniedziałek, 26 grudnia 2022 roku.

Baran

Odkładanie prac na nowy rok jest prawidłowe. Zasługujesz na kilka dni wolnego. W 2023 roku czeka cię wiele.

Taurus

Dziś będziesz w nastroju do zawierania znajomości. Połącz się na nowo z tymi, z którymi straciłeś kontakt na jakiś czas. Idź na spacer. Twój dzień zapowiada się na bardzo przyjemny.

Gemini

Czas pomyśleć o swoim zdrowiu i zacząć się ruszać. Rozluźnij się, by nie obciążać zbytnio organizmu.

Rak

Jeśli pogoda pozwala, zabierz dzieci na spacer lub wycieczkę, aby zdobyć trochę ruchu. Możesz spędzić ekscytujący wieczór sam na sam ze swoim partnerem.

Leo

To dobry dzień na wyznaczenie celów na nowy rok. Połóż słodkie sny i bajki do łóżka. Nie pomogą Ci w osiągnięciu Twoich marzeń. Zamiast tego bądź produktywny, a twoje wysiłki zostaną nagrodzone.

Virgo

Będziesz uciekał przed czymś, co twój umysł gwałtownie obala, ale czego jesteś doskonale świadomy. Nie ma sensu się łudzić. Odważ się wziąć byka za rogi. Masz odwagę.

Libra

Bądź dziś ostrożny. Ktoś będzie próbował Cię oszukać i wykorzystać Twoją życzliwość. Jeśli nie miałeś swojego udziału w wizytach rodzinnych, bądź cierpliwy i życzliwy.

Skorpion

Po co trzymać rzeczy, które już Ci nie służą i należą do przeszłości? Może nadszedł czas, aby odwrócić nowy liść i wykorzystać możliwości nowego roku.

Sagittarius

Skup się na swoich relacjach. Ostatnio nie miałeś dla nich czasu. Nadszedł czas, aby to zmienić. Daj się ponieść nowym bodźcom, wspólnym zajęciom czy miłosnym igraszkom.

Koziorożec

Dobrze nastawiony kolega może Cię odciążyć od niektórych obowiązków służbowych. Wykorzystaj to, by zadbać o swoje życie osobiste.

Aquarius

Skończyły się wizyty świąteczne. Teraz czas stanąć na nogi, zwłaszcza jeśli nie miałeś kilku dni wolnego. Mimo to nie należy się z niczym spieszyć. Idź we własnym tempie i skorzystaj z okazji, aby nadrobić to, co zrobiłeś w pracy.

Pisces

Odważ się dziś na szczerość. Święta Bożego Narodzenia otworzyły Ci oczy na pewne realia. Nadszedł czas, aby przejść dalej i ewentualnie zakończyć relacje, które nie działają.

Mathias
Napisane przez, Mathias
Jako pisarz dla tollingercz publikuję testy osobowości, iluzje optyczne i inne zabawne artykuły, na przykład o astrologii. Lubię śledzić najnowsze trendy i dzielić się nimi z innymi.