Strona główna » Czy jesteś lepszym detektywem niż Sherlock Holmes? Odkryj ukryte obiekty w następującym wyzwaniu

Czy jesteś lepszym detektywem niż Sherlock Holmes? Odkryj ukryte obiekty w następującym wyzwaniu

[subtitle]

Zawartość

Aby utrzymać maksymalną sprawność umysłową i wizualną, ćwicz codziennie z zagadkami, wyzwaniami i zadaniami wizualnymi. Z tej okazji trzeba będzie uzbroić się w cierpliwość i wzrok i być w stanie dostrzec 3 różnice, które są pokazane w poniższym wyzwaniu wizualnym.

Pamiętaj, że w tych grach chodzi o wyostrzenie zmysłów i naukę ich rozwijania i wykorzystywania na wysokim poziomie. Dlatego przynosimy Ci specjalny dział, w którym możesz je uwolnić.

Wyzwanie wizualne

W tym wizualnym wyzwaniu musisz znaleźć 5 obiektów ukrytych na obrazku, pamiętaj, że masz tylko 30 sekund, aby to zrobić i zidentyfikować, gdzie się znajdują.

Musisz być wyjątkowo ostrożny, aby znaleźć filiżankę do kawy, bałwana, puszkę, psią kość i pączka.

Obiekty te mogą znajdować się w dowolnym miejscu na obrazku, więc musisz spojrzeć dwa razy w każdy róg obrazka, aby je znaleźć.

Rozwiązanie wyzwania wizualnego.

Jeśli minęło 30 sekund i nie znalazłeś żadnego z obiektów na tym obrazku, zostawimy Cię z rozwiązaniem tego wizualnego wyzwania.

Przedmioty ukryte są w parasolu, szaliku, psie i trawie, a także w tym samym ubraniu młodej kobiety, która pojawia się na tym obrazie.

Mathias
Napisane przez, Mathias
Jako pisarz dla tollingercz publikuję testy osobowości, iluzje optyczne i inne zabawne artykuły, na przykład o astrologii. Lubię śledzić najnowsze trendy i dzielić się nimi z innymi.