Strona główna » Badanie wzroku: czy na pewno Twoje oczy są ostre? Spróbuj w ciągu 12 sekund odnaleźć smoki z Komodo ukryte na tym zdjęciu.

Badanie wzroku: czy na pewno Twoje oczy są ostre? Spróbuj w ciągu 12 sekund odnaleźć smoki z Komodo ukryte na tym zdjęciu.

Ověřte si kvalitu svého zraku pomocí tohoto obtížně řešitelného očního testu.

Testy wizualne to świetny sposób, aby dowiedzieć się więcej o swoim postrzeganiu rzeczy i jednocześnie dobrze się bawić. Zagadka, którą dziś zaproponujemy, jest przedstawiona w bardzo prosty sposób. Testuje jednak ostrość widzenia. Kluczowe w tym obrazie mogą być czynniki osobowościowe i behawioralne.

Jak wykonać badanie ostrości wzroku?

To wyzwanie wizualne polega na dokładnym przyjrzeniu się zdjęciu tych pięknych skał. Wśród nich ukryty jest smok z Komodo, a Twoim zadaniem jest dostrzeżenie tego zwierzęcia. Brzmi prosto, ale jest zdradliwe, bo na wykonanie testu masz tylko 12 sekund. Innymi słowy, trzeba się skupić. Odłóż na bok rzeczy, które mogą cię rozpraszać lub dezorientować. Uświadom sobie, że masz tylko jeden strzał.

Niektóre wytyczne i zalecenia

Najważniejsze w tym teście wizualnym jest przyjrzenie się każdej stronie obrazu. Należy również pamiętać, że smok ma ogromne ciało, które łatwo zauważyć. Również kolor smoka z komodo na zdjęciu jest podobny do koloru skał. To bardzo skomplikuje twoje zadanie.

Kilka osób nie zaliczyło tego testu. Jeśli znalazłeś gada bez trudu, masz widok z lotu ptaka.

Czy udało Ci się odnaleźć smoka z Komodo na zdjęciu? Jeśli odpowiedź brzmi nie, przynosimy Ci odpowiedź poniżej.

Odpowiedź

Smok jest po prawej stronie zdjęcia i na skałach. Skały, których się trzyma są nieco ciemniejsze niż gdzie indziej. Nie ukrywa się, jest wyraźnie widoczny z głową do przodu.

Czy na zdjęciu znalazłeś smoka z Komodo?

Jeśli bez problemu rozwiązałeś zagadkę, to znaczy, że niczego Ci nie brakuje. Masz doskonałą wizję i odniosłeś sukces tam, gdzie wielu zawiodło. Zwracasz dużą uwagę na szczegóły. Jeśli jednak miałeś problem z jego znalezieniem, to nic nie szkodzi. Porażka nie jest przeszkodą w życiu. Zapraszamy do innych wyzwań na naszej stronie, aby doskonalić swoje siły obserwacji i swój umysł.

Mathias
Napisane przez, Mathias
Jako pisarz dla tollingercz publikuję testy osobowości, iluzje optyczne i inne zabawne artykuły, na przykład o astrologii. Lubię śledzić najnowsze trendy i dzielić się nimi z innymi.